Завдяки податковій українці виходять “з тіні”
З початку 2012 року зусиллями міських податківців легалізовано трудові відносини більш ніж 946 найманих працівників з роботодавцями.
Після офіційного працевлаштування “тіньових заробітчан” бюджет отримав додатково 85 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.
Крім того відділом податкового контролю фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові ДПС було проведено позапланові перевірки суб’єктів господарювання, щодо виплати заробітної плати у “конвертах”, за результатами цього донараховано податку на доходи фізичних осіб у сумі 20,1 тис. грн.
Разом з тим фахівці податкової інспекції відзначають, що порушення трудових прав громадян залишається, на жаль, розповсюдженим явищем на вітчизняних підприємствах. Під час перевірок податківці фіксують порушення податкового та трудового законодавства України у 80% перевірених суб’єктів господарювання.
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.