Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 21:31:00

Як малий та середній бізнес наповнюють бюджети територіальних громад Чернігівщини

03.02.2021   09:30Агенцiя

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у 2020 році до бюджетів усіх рівнів представниками середнього та малого бізнесу Чернігівщини сплачено більше 6 млрд грн податків і зборів. Це становить 42,7 відс. загальної суми надходжень.

Незважаючи на введення карантинних обмежень, надходження від суб’єктів господарювання середнього і малого бізнесу за 2020 рік зросли в порівнянні з попереднім роком на 0,5 млрд гривень.

Зокрема, до державного бюджету представниками середнього бізнесу спрямовано 1,8 млрд грн податків і зборів (23,6 відс. доходів бюджету), суб’єктами господарювання малого бізнесу та мікропідприємництва – 1,2 млрд грн (майже 16 відс.).

До місцевих бюджетів усіх рівнів від середнього бізнесу надійшло 1,3 млрд грн (21,5 відс. загальної суми), від малого бізнесу – близько 1,6 млрд грн. (25,3 відс.).

Значні кошти у складі доходів територіальних громад забезпечували підприємства середнього бізнесу Срібнянського - 66,6 відс. загальної суми від сплати податків, Ріпкинського - 49,7 відс., Бахмацького - 48,8 відс., Н‑Сіверського - 47,8 відс., Ічнянського - 47,7 відс. та Куликівського - 45,2 відс. - районів. Для міст обласного значення характерний дещо менший вклад цієї категорії підприємств у доходну частину бюджетів: у  Прилуках - 21,7  відс.,  у Ніжині - 18,7 відс. та у Чернігові - 20 відсотків.

Суб’єкти малого бізнесу та мікропідприємництва забезпечували понад третину доходів місцевих бюджетів від сплати податків у Сосницькому (39,8 відс.), Семенівському (36,8 відс.), Коропському (34,4 відс.) та Ніжинському (34 відс.) районах. У містах обласного значення цією категорією платників найбільше сплачується податків у Чернігові – понад 29 відс. загальної суми податкових надходжень, у Новгород‑Сіверському – 25,5 відс., дещо менше у Ніжині - 20,3 відс. та Прилуках - 17,2 відсотків.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини