Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 03:08:15

Держава продовжує виплачувати селянам дотації за телят

08.10.2012   13:10Агенцiя

Селяни Чернігівщини, яким влітку цього року почали виплачувати грошові дотації за збереження молодняку великої рогатої худоби, вже отримали на сьогодні майже 2,4 мільйона гривень.

korova

korova

Про це з посиланням на оперативні дані повідомили у прес-службі Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Так, на початок жовтня в області дотація за молодняк великої рогатої худоби на суму 3 мільйона 58 тисяч гривень нарахована п'яти тисячам селян. З цієї суми на сьогодні вже виплачено 2 мільйона 377 тисяч гривень.

Найбільше коштів нараховано власникам ВРХ з Прилуцького (242 тис. грн.), Срібнянського (214 тис. грн.) та Щорського (212 тис. грн.) районів, найменше - власникам худоби з Ріпкинського (95 тис. грн.), Ніжинського (72 тис. грн.) та Семенівського (47 тис. грн.) районів.

Нагадаємо, що згідно постанови Кабінету Міністрів України №342 українські селяни мають право на дотацію за утримання молодняку великої рогатої худоби. Отримати дотацію можуть фізичні особи, які утримують молодняк ВРХ віком від 3-х до 15-ти місяців. За його збереження протягом 15 місяців їм виплатять по 1000 гривень за кожну голову.

Наразі в області продовжується прийом документів від селян для отримання згаданої дотації.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.