Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 18:03:48

З 1 вересня в Україні зросла мінімальна зарплата

01.09.2020   10:07Агенцiя

Відповідно до змін до закону "Про державний бюджет на 2020 рік", який набув чинності з 1 вересня, мінімальна зарплата в Україні відсьогодні становить 5000 гривень.

Таким чином, зростання становило 277 гривень, або 5,9% від попередньої суми.

Розмір мінімальної зарплати у 2020 році зросте на 19,8% (на 827 гривень), що перевищує прогнозовану інфляцію (5,9%).

Останні новини Чернігівщини

Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15

Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.

Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54

Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.

У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12

Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.

На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45

Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».

За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14

З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини