Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 вересня, 17:25:09

На Чернігівщині потрібні швачки

25.07.2020   09:11Агенцiя

Професія швачки є актуальною і постійно затребуваною на ринку праці Чернігівщини, хоча розраховувати на гарний заробіток можуть лише висококваліфіковані фахівці, які мають практичний досвід.

Швачка — це майстриня, яка здатна зі звичайної тканини й кількох ґудзиків створити модний шедевр. З-під її рук і голки виходять різні тканинні вироби. Найчастіше це одяг, але швачки також виготовляють головні убори, постільну білизну, взуття, сумки, шкіргалантерейні аксесуари, чохли для меблів та автомобілів тощо. Серед переваг цієї професії - можливість пошити для себе або своєї родини будь-яку вподобану річ.

Для швачок знайдеться робота на фабриках, в невеликих приватних фірмах, ательє, ремонтних майстернях. Протягом січня-липня 2020 року в базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалося 147 вакансій швачки із заробітною платою від 4723 до 9000 тис. грн. Її зарплата залежить від обсягу обов’язків і розряду. За цей час службою зайнятості укомплектовано 110 таких вакансій.

Швачка може працювати і на себе, шиючи на замовлення  клієнтів.

Безкоштовно оволодіти швейною майстерністю можна за сприяння служби зайнятості. Щоправда, скористатися цим шансом мають право лише безробітні. Освоїти цю професію служба зайнятості пропонує в ДПТНЗ «Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування» або Одеському, Полтавському, Рівненському, Донецькому, Харківському та Херсонському центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Термін навчання 4 місяці.

Всі витрати, пов'язані з організацією професійного навчання безробітних, здійснюються за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Крім того, у період професійного навчання служба зайнятості продовжує виплачувати безробітним допомогу по безробіттю, що була їм попередньо призначена, при потребі компенсує витрати на проїзд, забезпечує проживання в гуртожитку.

Отже, не чекайте! Обирайте професію та навчайтеся з нами! Телефонуйте (0462)77-90-31 – відділ організації профнавчання Чернігівського обласного центру зайнятості або ж звертайтеся до найближчого центру (філії) зайнятості.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині загинули двоє працівників гуманітарної місії, ще троє поранені

На Чернігівщині загинули двоє працівників гуманітарної місії, ще троє поранені 16:27

Сьогодні вдень російські війська завдали прицільного удару по працівниках гуманітарної місії з розмінування «Данська рада у справах біженців».

Жителі Чернігівщини можуть безоплатно отримати консультації з питань працевлаштування

Жителі Чернігівщини можуть безоплатно отримати консультації з питань працевлаштування 14:26

Повномасштабна війна похитнула ринок праці в Україні. Роботодавці нарікають, що їм бракує рук. А люди у пошуках роботи скаржаться, що пропозицій мало і зарплати не відповідають очікуванням.

 Як ветеранам і ветеранкам отримати більше безоплатних медичних послуг, а лікарям – доплату за допомогу Захисникам і Захисницям України

Як ветеранам і ветеранкам отримати більше безоплатних медичних послуг, а лікарям – доплату за допомогу Захисникам і Захисницям України 14:23

В Україні розширено перелік безоплатних послуг первинної медичної допомоги для ветеранів й ветеранок. Також запроваджено доплати лікарям, які надають їх ветеранам, з якими укладено декларації.

У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 14:21

Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини. Під час обшуків у наркодилера вилучили 1 кг речовини, що схожа на солі альфа-PVP. Зловмисника затримано до ізолятора тимчасового тримання.

Понад 90 тис.грн сплатить браконьєр з м. Ніжин за незаконну риболовлю сітками 10:56

Другого вересня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини