Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 20:56:44

Платниками Чернігівщини протягом 2019 року сплачено 15,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

24.01.2020   09:14Агенцiя

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівської області у 2019 році сплачено 15,7 млрд грн податків, зборів та єдиного внеску. Про це повідомляють у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

У тому числі до державного бюджету спрямовано понад 5 млрд гривень. Надходження перевищили позаминулорічні на 4,7 відс. або на 225 млн грн, в основному за рахунок зростання сплати податку на додану вартість (на 18 відс. або на 302,5 млн грн), податку на доходи фізичних осіб та військового збору (на 17 відс. або на 243 млн гривень).

Переважна більшість коштів до державного бюджету сплачена платниками самостійно (99 відс. загальної суми), від проведення контрольно-перевірочної роботи надійшло понад 40 млн грн та від застосування заходів стягнення боргу – понад 30 млн гривень.

До місцевих бюджетів усіх рівнів від сплати податків надійшло більше 5,8 млрд гривень. Показник 2018 року перевищено на 18 відс. або на 905,2 млн грн за рахунок зростання сплачених сум по всіх бюджетоформуючих податках: податку на доходи фізичних осіб забезпечено більше на 18 відс. (+575 млн грн), податку на майно – на 26,4 відс. (+193,6 млн грн), єдиного податку з підприємницької діяльності – на 18 відс. (+119,6 млн грн), акцизного податку від реалізації підакцизних товарів – на 8,8 відс. (+10,3 млн грн). Рентної плати за користування природними ресурсами надійшло на рівні січня-грудня 2018 року (+0,1 млн грн).

Крім того, страхувальниками для перерахування до Пенсійного та інших фондів сплачено 4,8 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування. Минулорічний рівень перевищено на 16,5 відс. або на понад 686 млн гривень. Відсоток добровільної сплати ЄСВ залишається таким же значним, як і податків (99 відс.).

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини