Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 03:17:48

Взаємовигідна співпраця

12.09.2012   14:20

Міські податківці створюють усі умови для взаємовигідної співпраці з платниками податків.

руки

руки

Податкова служба реформується з фіскального органу у сервісну. Приклад це – відкриття центру обслуговування платників податків при ДПІ у м. Чернігові ДПС. Такий захід докорінно змінить психологію платників податків, адже податковий сервіс це конкретний набір послуг. І від цього будуть залежати надходження до бюджетів, а бізнес отримає можливість безперешкодно розвиватися.

З початку року до Державного бюджету міськими податківцями зібрано 353,0 млн.грн., у т.ч. до загального фонду – 345,2 млн.грн.

По бюджетоформуючих платежах загального фонду Державного бюджету надійшло, у т.ч.: по податку на прибуток 101,5 млн.грн., по податку на додану вартість 219,4 млн.грн., по збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ 11,2 млн.грн.

Місцевий бюджет виконаний на 108,5 відс., надійшло 364,8 млн.грн. Податок на доходи фізичних осіб становить 71,1 відс. цієї суми.

Приріст до відповідного періоду 2011 року по загальному фонду Державного бюджету склав 25,3 млн.грн., до місцевого бюджету – 66,3 млн.грн.

Індикатором успішності такої роботи вважається підвищення рівня добровільної сплати податків, максимальне виведення доходів з «тіні» у легальний сектор економіки, а також стабільне надходження платежів до бюджетів усіх рівнів.

Олександр Марухленко, перший заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Відновлення роботи велопатрулів. Чернігівська міська рада має прийняти рішення про фінансування цього напрямку 15:45

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 травня було погоджено програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Чернігова на 2023 рік.

РЛП "Ялівщина" звернувся до Чернігівської міськради для отримання дозволу на знесення аварійних дерев. Питання розглянуть на сесії 15:44

29 травня відбулося засідання погоджувальної ради. Представники депутатських фракцій Чернігівської міської ради ознайомилися з переліком питання, які сформують порядок денний пленарного засідання 32-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що відбудеться першого червня. До цієї дати вони їх вивчатимуть в депутатських комісіях.

Безпека, робота психологічної служби та функціонування освітньої системи на усіх щаблях: Чернігівщину відвідав Оксен Лісовий 15:40

Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України 15:11

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.

Всупереч  ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році?

Всупереч ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році? 15:01

Сплата штрафу за перевищення швидкості, неправильний маневр чи паркування є законодавчо визначеним покаранням. Проте відповідати за порушення правил дорожнього руху (ПДР), сплачуючи визначені грошові стягнення,поспішає далеко не кожен.