Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 02:07:05

На Чернігівщині податківці повернули до бюджету 93 тисячі гривень

11.09.2012   14:02Агенцiя

Податківці розкрили чергову “схему” ухилення від сплати податків та донарахували до бюджету 93 тисячі гривень

Одне із сільськогосподарських підприємств області, яке здійснює вирощування зернових та технiчних культур, розведення тварин, а також здійснює торгівлю власною продукцією, продало будівлю мукомельного комплексу з прибудовами іншому сільгосппідприємству. На момент здійснення операції з продажу даної будівлі продавець і покупець були пов’язаними особами. Продаж було здійснено за ціною близько 25 тис.грн., в т.ч. ПДВ 5 тис.грн.

Проте, під час перевірки встановлено, що вказана будівля була отримана підприємством у приватну власність як майновий пай при розподілі майна пайового фонду колективного сільськогосподарського підприємства між його членами. Згідно майнового сертифікату, при отриманні мукомельного комплексу його вартість становила 487 тис.грн.

Таким чином, підприємство безпідставно, на свій розсуд, без залучення експертів зменшило балансову вартість будівлі мукомельного комплексу. В результаті незаконної операції, в порушення вимог податкового законодавства, було зменшено базу оподаткування, внаслідок чого занижено податкові зобов’язання з податку на додану вартість на суму 93 тис.грн.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини