Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 23:10:04

Податківці вивчали громадську думку щодо оцінки діяльності служби та якості обслуговування платників податків

05.09.2012   12:01Агенцiя

Нині податкова служба спрямовує свою роботу на запровадження різноманітних сервісів, які дають змогу платникам податків працювати оперативніше.

З метою дослідження громадської думки щодо роботи, як служби в цілому, так і окремих її напрямків систематично проводиться опитування платників податків.

У серпні проведене чергове опитування. Із 650 опитаних 611 респондентів зазначили, що відчули позитивні зміни у роботі податкової служби. Податкова служба Чернігівщини отримала позитивну оцінку роботи щодо налагодження партнерських відносин з платниками податків. За 5-ти бальною шкалою визнали роботу задовільною лише 22 респонденти, а решта опитаних поставили оцінки “відмінно” та “добре”.

Більш прийнятними для спілкування з податківцями платники податків визначили індивідуальні консультації та особистий прийом громадян. За такі форми спілкування висловились понад 350 опитаних.

На запитання “Чи стало більш зрозумілим податкове законодавство у зв’язку з введенням у дію Податкового кодексу України”, “так” відповіли 415 громадян, оскільки у Кодексі уніфіковано численні законодавчі акти з питань оподаткування.

Майже всі опитані схвально висловилися щодо відкриття у податкових інспекціях області Центрів обслуговування платників податків. Інформація, яка розміщена на інформаційних стендах у приміщеннях Центрів, задовольняє всіх опитаних.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини