Платники Чернігівщини у вересні поповнили бюджети на 818 мільйонів гривень
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у вересні 2019 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 818,5 млн грн податків та зборів.
Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 12 відс. або на 87,4 млн гривень.
У тому числі Державний бюджет отримав 379,4 млн грн, що у порівнянні до минулорічного збору більше на 7,4 відс. або на 26 млн грн за рахунок збільшення надходжень з податку на доходи фізичних осіб та військового збору – на 14,7 відс. (+17,3 млн грн), податку на додану вартість – на 6,3 відс. (+9,8 млн грн) та податку на прибуток (+9,8 млн грн).
До місцевих бюджетів усіх рівнів у вересні сплачено понад 439 млн грн податків та зборів. Приріст до минулого року склав понад 16 відс. або 61,3 млн гривень.
Майже 69 відс. суми, що надійшла до місцевих бюджетів, припадає на податок на доходи фізичних осіб (понад 301 млн грн, що більше минулорічного показника на 14,7 відс. або на 38,6 млн грн). Майже 18 відс. спрямованих до бюджетів сум – від сплати податку на майно (за земельні ділянки, нерухомість та транспорт – 78,8 млн грн, що на 30,7 відс. більше вересня минулого року або на 18,5 млн грн).
Також вагоме значення для бюджетів територіальних громад має єдиний податок на підприємницьку діяльність (6,9 відс. загальної суми), якого сплачено 30,3 млн грн (більше минулорічного рівня на 13,9 відс. або на 3,7 млн гривень).
Крім того, страхувальниками сплачено 386,4 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. У вересні 2019 року забезпечено зростання сплачених сум у порівнянні до відповідного місяця минулого року на 13,3 відс. або на 45,4 млн гривень.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.