На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту
У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.
У 2019 році на Ріпкинщині нове покриття влаштовується на двох ділянках міжнародної траси:
- км 187 + 720 — км 188 + 980 - 1,17 км;
- км 203 + 560 — км 204 + 980 - 1,42 км.
Наразі підрядник "ШБУ -14" працює на 188-му кілометрі автошляху М-01 біля Ріпок.
Виконано холодне фрезерування напливів та нерівностей старого асфальтобетонного покриття.
Нині бригада влаштовує вирівнюючий шар нового дорожнього одягу з гарячої дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші. Верхній шар буде з ЩМА.
Також буде виконано роботи по влаштуванню зупинкового та посадкового майданчик. Далі - дорожня обстановка (знаки та розмітка).
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.