Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА
За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в липні 2019 р. в області становив 99,5%, в Україні – 99,4%.
На споживчому ринку області в липні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,5%. Найбільше (на 15,3%) подешевшали овочі, на 0,6–2,8% – продукти переробки зернових, рис, сметана, риба та продукти з риби, м’ясо птиці, олія соняшникова, фрукти.
Водночас на 33,1% подорожчали яйця, на 0,5–4% – хліб, макаронні вироби, сири, яловичина, свинина, цукор.
Алкогольні напої зросли в ціні на 1,9%, тютюнові вироби – на 1,8%.
За рахунок сезонних розпродажів взуття стало дешевшим на 6,7%, одяг – на 4,1%.
Ціни на природний газ зменшилися на 10,3%, на паливо та мастила – на 3,4%, підрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.