У роздрібному товарообороті підприємств роздрібної торгівлі 51% займали продовольчі товари
Традиційно в останню неділю липня відзначатимуть своє професійне свято працівники торгівлі, де працює майже кожен четвертий зайнятий в економіці Чернігівської області у віці від 15 до 70 років, або 98 тис. осіб.

У 2018 р. в області діяло 1,5 тис. підприємств (юридичних осіб) з основним видом діяльності «оптова та роздрібна торгівля». У них було зайнято понад 10 тис. працівників (на 2,8% менше, ніж у 2017р.).
Частка торгівлі в загальному обсязі валової доданої вартості області у 2017 р. склала 8,8%.
У 2018 р. оборот роздрібної торгівлі в Чернігівській області визначився в сумі 18 млрд.грн і проти 2017 р. збільшився на 3% (у порівнянних цінах).
У загальному обсязі продажу 64% обсягів сформовано підприємствами (юридичними особами), 36% – фізичними особами-підприємцями.
У роздрібному товарообороті підприємств роздрібної торгівлі (юридичних осіб) 51% займали продовольчі товари, серед яких 86% – продукція вітчизняного виробника.
Оптовий товарооборот підприємств оптової торгівлі області у 2018р. становив майже 18 млрд.грн і збільшився проти 2017р. на 41% (у фактичних цінах), підрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 13:33
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом ДТП у Ніжинському районі внаслідок якої загинув пасажир легковика.