Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 04:07:49

Чи є робота вдома та скільки можна заробляти на Чернігівщині? Топ – 10 високооплачуваних вакансій

18.07.2019   16:45Агенцiя

Професії, які донедавна вважалися престижними, на сьогодні втрачають популярність. Найбільш затребуваними на ринку праці наразі є робітничі професії.

За словами директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки, в області не вистачає кваліфікованих «працівників з інструментом» і роботодавці, аби укомплектувати штат, готові їм платити більше.

Отож, чи є робота вдома та скільки можна заробляти на Чернігівщині? Це питання хвилює багатьох, насамперед тих, хто залишився без засобів існування або ж стоїть перед вибором майбутньої професії.

Як повідомили в обласному центрі зайнятості, цьогоріч у банку даних побільшало вакансій для укомплектування – за півріччя в області налічувалося більше 17 тисяч вільних робочих місць, що на 1,7% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Збільшилася на 1,2% і кількість роботодавців-подавачів вакансій. Проте, якість вільних робочих місць залишається низькою, адже 31,2% з них – пропонують мінімальну заробітну плату, 64% - від мінімальної до середньої по області. Варто зазначити, що за останніми даними середня заробітна плата в регіоні у травні 2019 року склала 8097 грн. і є меншою середнього показника по Україні на 21% та офіційної заробітної плати у м.Києві – майже вдвічі.

І все ж у реєстрі вакансій є й високооплачувані. Отож, кому місцеві роботодавці готові платити найбільше і скільки саме? У обласному центрі зайнятості назвали ТОП-10 вакансій, на яких розмір зарплати станом на 8 липня 2019 року є найвищим: головний бухгалтер (20 тис. грн) - м.Чернігів;

завідувач відділу (18498), заступник начальника відділу (17573) - Бахмацький р-н, м.Батурин; лікар-терапевт (17640) - м.Ніжин; машиніст екскаватора (15000) - м.Чернігів; муляр (15000) - м.Прилуки; бетоняр (15000) - м.Прилуки; слюсар-ремонтник (15000) - м.Чернігів; лицювальник-плиточник (15000) - м.Прилуки; маляр - (15000), м.Прилуки.

«Київські зарплати» місцеві роботодавці готові платити фахівцям, яких важко знайти на ринку праці, зокрема водіям автотранспортних засобів, електрозварникам, слюсарям з ремонту автомобілів, рамникам тощо. Високу заробітну плату також пропонують досвідченим менеджерам, бухгалтерам, інженерам, програмістам. Отож, як бачимо, попит спостерігається  на робітничі професії та на висококваліфікованих фахівців із досвідом роботи, тобто кращих у своїй сфері.

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини