Програма "теплих кредитів": утеплення житла і зменшення плати за комунальні послуги
Цьогоріч близько 100 тисяч українських сімей уже залучили понад 920 мільйонів гривень «теплих кредитів». У тому числі, більше 560 мільйонів гривень – на утеплення приватних будинків, понад 330 мільйонів – для ОСББ, близько 26 мільйонів – на твердопаливні котли. Про це повідомили в Держенергоефективності.
Загалом у 2019 році для ОСББ у держбюджеті передбачено додаткові 380 мільйонів гривень на співфінансування «теплих кредитів» для ОСББ . Це у 2 рази більше, ніж перша цьогорічна сума фінансування даного напряму – 190 мільйонів.
Таким чином ще близько 3 тисяч ОСББ (а це 230 тисяч сімей) зможуть отримати «теплі кредити» цього року.
Нагадаємо, у Чернігівській області діє Програма стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів на 2018-2020 роки. На виконання заходів зазначеної Програми з обласного бюджету на 2019 рік виділено один мільйон гривень. Станом на кінець червня на Чернігівщині видано 442 кредити на 25,7 мільйона гривень. З обласного бюджету відшкодовано 355,5 тисячі гривень.
У Чернігові діє Програма відшкодування кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження у житловому фонді на 2016-2019 роки. З метою відшкодування частини тіла по кредитам, отриманим ОСББ у 2019 році, у міському бюджеті міста передбачено один мільйон гривень. Наразі двом ОСББ міста Чернігова відшкодовано 37,4 тисячі гривень.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.