Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 22:30:44

Про роботу промисловості Чернігівської області в січні-липні 2012 року. ДОВІДКА

20.08.2012   07:47

У липні п.р. випуск промислової продукції збільшився як до червня п.р. (на 6,7%), так і до липня минулого року (на 8,1%).

Приріст до попереднього місяця одержано в добувній промисловості (6,5%),  а також у більшості основних видів діяльності переробної промисловості, зокрема в легкій промисловості (23,8%), целюлозно-паперовому виробництві (15,6%), хімічній промисловості (11,7%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових вироб (6,3%).                    

За січень-липень п.р. проти аналогічного періоду минулого року обсяги промислової продукції збільшилися на 1,9%. Суттєвий приріст одержано в добувній промисловості - 10,5%, а серед основних видів діяльності переробної - у хімічній промисловості  (9,8%), виробництві готових металевих виробів (6,3%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів (5,5%).
            
Упродовж січня-липня 2012 р. більше, ніж рік тому, видобуто  природного газу та торфу, вироблено пластмас у первинних формах, шампунів, устатковання для птахівництва та для фільтрування й очищення рідин, низковольтної електричної апаратури,  верстатів для оброблення дерева.

Серед продуктів харчування  у  2,9 раза зросло виробництво крохмалів, крім модифікованих, на 48,2% - молока й вершків сухих, на 13,5% - молока й вершків згущених, на 8,1% - вершкового масла, на  6,0% - кисломолочних продуктів, на 2,3% - свіжих чи охолоджених яловичини й телятини.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 17:09

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Поліція Чернігівської області представила щотижневий звіт про свою роботу 15:11

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа 15:10

22 червня о 08:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області від небайдужих перехожих надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі до споруди дамби на р. Стрижень, в районі вул. Берегової, в котрий раз потрапили дикі каченята, черепаха та вуж, які впали туди через занадто крупну огороджувальну решітку.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб 13:14

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 червня в області першою та другою дозою щеплено 52 870 людей.

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк 12:01

Родина покійного нардепа Валерія Давиденко намагається протидіяти махінаторам, які створили клон на їх компанію "Агродім" і тепер хочуть приборкати їх земельний банк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини