Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 03:25:28

За півроку автотранспорт Чернігова перевіз 34,7 мільйони пасажирів

18.08.2012   13:03

Пасажирський автотранспорт м.Чернігова, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями, у січні–липні 2012р. перевіз 34,7 млн. пасажирів, що на 20,2% більше, ніж рік тому.

Обсяг виконаного пасажирообороту зріс на 11,7% і становив 265,2 млн.пас.км.

Питома вага обсягу пасажироперевезень у загальнообласному показнику становила 71,1%, пасажирообороту – 55,1%.
Пасажирські перевезення в січні–липні 2012р. здійснювали 14 автопідприємств обласного центру. Їх послугами скористалися 25,5 млн. пасажирів, що на 25,4% більше, ніж у січні–липні 2011р.

Крім автотранспортних підприємств, послуги з перевезення пасажирів надавали 24 приватні перевізники, в їх власності знаходилося 134 автобуси загальною пасажиромісткістю 3020 місць для сидіння. Їх частка в загальному обсязі пасажироперевезень міста становила 26,5%, пасажирообороту – 29,3%.

Обсяги пасажирських перевезень, виконані автотранспортом фізичних осіб-підприємців, зросли на 8,0%.
Щодня послугами маршрутного автотранспорту міста, у середньому, користувалися 162,8 тис. пасажирів.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення роботи велопатрулів. Чернігівська міська рада має прийняти рішення про фінансування цього напрямку 15:45

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 травня було погоджено програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Чернігова на 2023 рік.

РЛП "Ялівщина" звернувся до Чернігівської міськради для отримання дозволу на знесення аварійних дерев. Питання розглянуть на сесії 15:44

29 травня відбулося засідання погоджувальної ради. Представники депутатських фракцій Чернігівської міської ради ознайомилися з переліком питання, які сформують порядок денний пленарного засідання 32-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що відбудеться першого червня. До цієї дати вони їх вивчатимуть в депутатських комісіях.

Безпека, робота психологічної служби та функціонування освітньої системи на усіх щаблях: Чернігівщину відвідав Оксен Лісовий 15:40

Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України 15:11

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.

Всупереч  ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році?

Всупереч ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році? 15:01

Сплата штрафу за перевищення швидкості, неправильний маневр чи паркування є законодавчо визначеним покаранням. Проте відповідати за порушення правил дорожнього руху (ПДР), сплачуючи визначені грошові стягнення,поспішає далеко не кожен.