Чернігівська область - лідер за темпами зростання у будівництві
За січень-лютий поточного року Чернігівщина продемонструвала значні темпи розвитку будівельної галузі.
Порівняно з відповідним періодом 2018 року індекс будівельної продукції склав 214,5%. Це найвищий показник серед областей України.
Будівельні роботи виконані на 165 мільйонів гривень. Витрати на житло склали майже 68,6 мільйона гривень, на нежитлові приміщення та інженерні споруди – близько 96 мільйонів.
Нове будівництво, реконструкція та технічне переоснащення становили 86,7% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, капітальний і поточний ремонти – 5,6% та 7,7%.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами