Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 17:15:01

У Чернігівській області утворено дві нові регіональні траси: Р-82 ТА Р-83

05.02.2019   07:49Агенцiя

Відповідні зміни до мережі державних автодоріг були внесені постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення" №55 від 30 січня 2019 року.


В результаті зміни статусу доріг територіального значення, у Чернігівській області утворено дві нові траси регіональні траси - Р-82 Сосниця - Короп - /М-02/ та  Р-83 Славутич — Любеч — Ріпки — /М-01/ — Городня — /Н-28/ — Сновськ — Корюківка — Семенівка — Костобобрів — Чайкине — /Н-27/.

Дорога територіального значення Т-25-16 Сосниця-Короп-/М-02/ тепер стала трасою регіонального значення Р-82 Сосниця-Короп-/М-02/.

Новий напрямок, утворений з кількох доріг територіального значення, - траса регіонального значення Р-83 Славутич — Любеч — Ріпки — /М-01/ — Городня — /Н-28/ — Сновськ — Корюківка — Семенівка — Костобобрів — Чайкине — /Н-27/, з під'їздами до с.Бреч та до смт.Березна. Загальна протяжність - 302,7 км. Щодо доріг територіального значення, які не повністю відійшли до маршруту Р-83, а лише частина: автошлях Т-25-06 тепер має маршрут Чернігів — Любеч та протяжність 44 км, Т-25-18 має назву Контрольно-пропускний пункт “Хрінівка” — Сновськ та протяжність 34 км.

Зміна статусу з територіального на регіональний підвищує пріоритет даних доріг та дозволить покращити їхній експлуатаційний стан.

Також повідомляємо, що з 29.01.2019 року на постійному експлуатаційному утриманні Служби автомобільних доріг у Чернігівській області знаходитиметься проїзна частина автомобільної дороги загального користування державного значення Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка на ділянці км 53+860 - 58+340 у м.Городня (яка проходить по вулицях Чернігівській, Армійській, Святомиколаївській та вул. 1 Травня), загальною протяжністю 4,48 км. Облаштування даної ділянки засобами організації дорожнього руху, виконання інших робіт в смузі відведення, підземні комунікації, утримання штучної споруди - як і раніше, залишається в юрисдикції ДП "Комунальник" Городнянського ВУЖКГ.

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини