В області налічувалось 11,8 тисяч офіційно безробітних громадян
Протягом 2018 року на обліку в центрах зайнятості області перебували та отримували соціальні послуги 34,4 тис. безробітних. Майже третину з них, а це 11 тисяч,службою зайнятості працевлаштовано.

Зокрема, на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 270 осіб; а 25 громадян започаткували власну справу, скориставшись виплатою допомоги по безробіттю одноразово.
Крім того, 2,7 тис. безробітних за направленням служби зайнятості набували нових професій та підвищували кваліфікацію, 6,4 тис. - залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Загалом протягом минулого року активними заходами сприяння зайнятості охоплено більше 20 тисяч безробітних – 58% громадян на обліку.
Станом на 1 січня 2019 року в області налічувалось 11,8 тис. офіційно безробітних громадян, що на 8% більше, ніж на цю дату рік тому. На кожне ж вільне робоче місце, як і рік тому, претендувало 10 осіб.
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.