Виконання в області програми здешевлення вартості іпотечних кредитів розглянули на нараді
31 липня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко зібрав на чергову робочу нараду учасників державної програми здешевленої іпотеки, щоб обговорити поточні питання, спільно вирішити проблемні ситуації. У нараді також взяв участь начальник управління Національного банку України в Чернігівській області Леонід Волошок.
За інформацією директора Чернігівського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Анатолія Ярошевського, майже 300 чоловік проконсультувалися у фонді щодо умов державної програми здешевлення вартості іпотечних кредитів. Повний пакет документів надали 48 сімей. 40 вже направлено до банків.
Наразі фонд співпрацює з „Укргазбанком” та „Ощадбанком”. Найближчим часом буде укладено договір про співпрацю з банком „Демарк”.
Як повідомив керуючий чернігівською філією „Укргазбанку” Сергій Матюшко, вже видано 2 кредити, а до кінця поточного тижня планується видати ще 5.
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.