У серпні до бюджетів територіальних громад Чернігівщини надійшло 444 млн. гривень податкових платежів
Місцеві бюджети територіальних громад Чернігівщини отримали у серпні 444 млн гривень. Це на 62 млн гривень більше, ніж у серпні минулого року.
Основним джерелом надходжень до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. У серпні за рахунок цього податку перераховано 253 млн гривень.
Значний вплив на наповнення бюджетів спостерігається також від сплати податку на майно - 83 млн гривень.
Єдиний податок з підприємницької діяльності поповнив бюджети на 60 млн грн, рентні платежі за використання лісів, води, надр - на 21 млн гривень.
Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.