Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 квітня, 10:59:47

Молитва і коровай – до порозуміння і достатку

18.07.2012   12:13Агенцiя

Якщо театр починається з вішалки, то ДПІ у Ріпкинському районі – з подвір’я.

Урочисте відкриття Центру обслуговування платників податків у Ріпках

Урочисте відкриття Центру обслуговування платників податків у Ріпках

 Навіть ще коли платники не переступили поріг податкової, вони відчувають, що тут їх зустрінуть привітно. Територія впорядкована, клумби милують око різнобарв’ям квітів.

А відтепер у Центрі обслуговування платників податків запропонують ще й європейський сервіс.
Заступник голови ДПС у Чернігівській області Петро Жабинець та начальник ДПІ у Ріпкинському районі Марина Весельська перерізали стрічку і запросили до нового приміщення усіх присутніх.

– Центри обслуговування платників податків працюють вже у всіх 12 податкових інспекціях Чернігівщини, – зазначив П.Н. Жабинець. – Тут надають комплекс послуг. Робота організована таким чином, щоб платники податків залишали інспекцію з гарним настроєм. А для нас, податківців, запорука гарного настрою – добровільна сплата податків.

– Понад тисяча платників податків нашого району обслуговуватимуться у цьому центрі, – сказала начальник ДПІ у Ріпкинському районі Марина Весельська. – Я бажаю, щоб у нашому сервісному центрі не було жодної суперечки, жодного конфлікту.

Серед почесних гостей на урочистостях – Благочинний Ріпкинського району, протоієрей, отець Іоан Голоботовський, настоятель місцевого Свято-Миколаївського храму.

– Як сказав сам Господь, будь-яке приміщення, кабінет, річ, якою користується людина, мають бути освяченими, – звернувся він до присутніх. – Приміщення освячується для того, щоб люди, які його відвідуватимуть, відчували в собі чистоту і благодать, любов до ближнього. Тож після освячення всі платники податків будуть приходити сюди з радістю. Нехай Господь через молитву, яку я прочитаю, благословить цю будівлю.

Він також закликав чесно сплачувати податки: “Від них залежить майбутнє України, наших діток, наших онуків”.
Платники податків, які завітали на урочистості, ділилися враженнями від відвідування Центру.

Комерційний директор виробничо-побутового підприємства “Луч” Ніна Москалець:” У новому приміщенні – сучасному і затишному – впевнена, буде доброзичлива атмосфера при спілкуванні податківців і платників податків. Саме така, яку називають партнерськими стосунками. Докладатиму зусиль, щоб наше підприємство вчасно сплачувало податки”.
Директор підприємства райспоживспілки “Ріпкинський хлібокомбінат” Тетяна Примаченко: “Ми задоволені відкриттям нового сервісного центру. У нас завжди було порозуміння з податковою службою – якщо виникають запитання, звертаємося до податківців і нам надають кваліфіковані роз’яснення та консультації. Я впевнена, що і надалі у нас буде порозуміння”.

Директор ТОВ “Папернянський кар’єр скляних пісків” Андрій Кушик: “Приємно бачити як податкова змінюється. Тут світло, просторо, затишно, привітно зустрічають. Це повага, в першу чергу, до нас, платників податків, адже саме нам сюди приходити, здавати звітність, одержувати консультації. Дуже вдячний за впевнений крок до створення сервісної служби”.

До свята податківці спекли і коровай – символ гостинності і достатку. Тож відкриття центру обслуговування платників податків за щирими українськими традиціями дає підстави сподіватися, що в ДПІ у Ріпкинському районі пануватиме злагода і порозуміння у стосунках податківців і платників податків. І буде все гаразд із наповненням бюджетів.

Відділ взаємодії із засобами
масової інформації та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини