На прийом у податкову
Для забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, а також постійного контролю за організацією та роботою зі зверненнями громадян У ДПІ у м. Чернігові ДПС постійно здійснюються заходи методологічного, організаційного, комунікативного, інформаційно-аналітичного характеру, спрямовані на удосконалення цієї роботи.
Належна організація щодо вдосконалення роботи громадських приймалень – це відкритий шлях до порозуміння між податковою службою та платниками податків.
Попередній запис на особистий прийом є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому.
Графік особистого прийому громадян із зазначенням прізвищ посадових осіб, часу й місця прийому, а також номери телефонів, за якими можна записатися на прийом (65-28-25, 15-07), розміщено на інформаційному стенді у приміщенні інспекції та на сайті Чернігівської міської ради у розділі “Новини колег “ДПІ інформує”.
З початку року керівним складом ДПІ у м. Чернігові було проведено 37 особистих прийомів громадян, у тому числі через громадську приймальню – 19, виїзних – 18. Відповіді на звернення були надані безпосередньо під час особистого прийому.
Забезпечення своєчасного, ретельного, повного, кваліфікованого розгляду звернень громадян у ДПІ у м. Чернігові Державної податкової служби є не лише законодавчою вимогою, але й важливим чинником формування позитивної думки громадськості щодо діяльності органів Державної податкової служби. Протягом 2012 року надійшло 18 звернень громадян. На всі звернення надано своєчасну відповідь.
З метою ознайомлення громадян з діяльністю ДПІ та поліпшення якості роботи зі зверненнями громадян у мережі Інтернет здійсню’ється регулярне розміщення інформації щодо особистих прийомів громадян керівництвом ДПІ, розкладу роботи громадської приймальні, графіка особистого прийому громадян керівництвом ДПІ, аналітичних довідок та добірок відповідей на найбільш поширені звернення громадян.
Звертаємо увагу платників податків на можливість отримання кваліфікованих відповідей з питань оподаткування у режимі он-лайн від Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової адміністрації України за багатоканальним (безкоштовним зі стаціонарних телефонів) телефоном 0-800-501-007 (з 8-00 до 20-00 у робочі дні) та через мережу Інтернет : www.sts.gov.ua (цілодобово).
Наталія Лемешева, ДПІ у м. Чернігові ДПС
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression