Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 квітня, 19:23:34

На прийом у податкову

17.07.2012   12:53Агенцiя

Для забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, а також постійного контролю за організацією та роботою зі зверненнями громадян У ДПІ у м. Чернігові ДПС постійно здійснюються заходи методологічного, організаційного, комунікативного, інформаційно-аналітичного характеру, спрямовані на удосконалення цієї роботи.

Належна організація щодо вдосконалення роботи громадських приймалень – це відкритий шлях до порозуміння між податковою службою та платниками податків.

Попередній запис на особистий прийом є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому.

Графік особистого прийому громадян із зазначенням прізвищ посадових осіб, часу й місця прийому, а також номери телефонів, за якими можна записатися на прийом (65-28-25, 15-07), розміщено на інформаційному стенді у приміщенні інспекції та на сайті Чернігівської міської ради у розділі “Новини колег “ДПІ інформує”.
З початку року керівним складом ДПІ у м. Чернігові було проведено 37 особистих прийомів громадян, у тому числі через громадську приймальню – 19, виїзних – 18. Відповіді на звернення були надані безпосередньо під час особистого прийому.

Забезпечення своєчасного, ретельного, повного, кваліфікованого розгляду звернень громадян у ДПІ у м. Чернігові Державної податкової служби є не лише законодавчою вимогою, але й важливим чинником формування позитивної думки громадськості щодо діяльності органів Державної податкової служби. Протягом 2012 року надійшло 18 звернень громадян. На всі звернення надано своєчасну відповідь.

З метою ознайомлення громадян з діяльністю ДПІ та поліпшення якості роботи зі зверненнями громадян у мережі Інтернет здійсню’ється регулярне розміщення інформації щодо особистих прийомів громадян керівництвом ДПІ, розкладу роботи громадської приймальні, графіка особистого прийому громадян керівництвом ДПІ, аналітичних довідок та добірок відповідей на найбільш поширені звернення громадян.

Звертаємо увагу платників податків на можливість отримання кваліфікованих відповідей з питань оподаткування у режимі он-лайн від Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової адміністрації України за багатоканальним (безкоштовним зі стаціонарних телефонів) телефоном 0-800-501-007 (з 8-00 до 20-00 у робочі дні) та через мережу Інтернет : www.sts.gov.ua (цілодобово).

Наталія Лемешева, ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00 15:02

О 09 год. 03 хв. 17 квітня ворогом здійснено ракетний обстріл території міста Чернігова. Сталося пряме влучання в будівлю соціальної інфраструктури.

Увага! Тимчасові зміни у русі громадського транспорту! 12:27

Тролейбусні маршрути № 10 та №11 тимчасово (до усунення наслідків ракетного удару) не працюватимуть.

Вранці 17 квітня росіяни завдали 3 ракетних ударів по Чернігову. 12:18

"Наразі триває пошуково-рятувальна операція. Зараз вже можу казати про 9 загиблих, вбитих російськими терористами. Більше 20 поранених", - сказав в інтерв'ю телеканалу 1+1 начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 08:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини