Надані державою кошти на регіональні проекти краще освоїти цьогоріч
Результати освоєння державних коштів за підсумками року обговорили 28 серпня під час наради в режимі відео - зв’язку з представниками райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад та замовниками будівництва. Нарада проходила під головуванням в.о. директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Світлани Полторацької.
Мета розмови - аналіз використання коштів державного бюджету, виділених області у 2018 році.
Чернігівщині передбачено 436,5 мільйона гривень, на рахунки розпорядників надійшла половина передбачених сум. Освоєно майже 114 мільйонів гривень.
У ході наради представники райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад та замовниками будівництва прозвітували про реалізацію проектів та заходів, що фінансуються за рахунок державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного скарбниці та залишків такої ж минулорічної субвенції, а також коштів на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
- Наразі відсутні урядові рішення про те, що кошти по зазначеним програмах будуть перехідними на наступний рік. Затягування процесу не на руку громаді. Тож необхідно терміново розпочати процедури з укладання договорів на виконання робіт та закупівлю обладнання, — наголосила Світлана Полторацька.
За повідомленням Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression