"Чексіл" планує розрахуватися з боргами за спожиту електроенергію до кінця року
В.о. директора ПрАТ «КСК «Чексіл» Мірко Ванджі розповів про плани з підвищення енергоефективності виробничих процесів, створення альтернативних та децентралізованих джерел енергії за конкуруючими цінами.
— ПрАТ «КСК «Чексіл» має новий бізнес-план та проводить реорганізацію виробництва. Це дозволяє тримати хороший темп з погашення заборгованості за спожиту електрику. За графіком, виплачуватимуть по мільйону гривень на місяць. Показово, що вже після наради, яка відбулася 18 липня, борг було скорочено більш як на 4 мільйони гривень (авт.— станом на 10 липня заборгованість складала понад 16 мільйонів гривень). Тож є всі підстави вважати, що підприємство розрахується з обленерго вже до кінця року, — зауважує заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко.
Він спільно з начальником відділу промислового розвитку профільного Департаменту ОДА Юрієм Аношенком ознайомився з діяльністю підприємства.
Довідково:
ПрАТ «КСК «Чексіл» виробляє камвольні та суконні тканини для пошиття одягу різноманітного призначення, зокрема для військової та корпоративної уніформи.
Компанія володіє сучасним, нещодавно оновленим парком текстильного обладнання по повному циклу вовняного текстильного виробництва та відповідними технологіями, що дозволяють випускати передову продукцію.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.
Юні програмісти Чернігівщини на фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ 14:39
Віра у власні сили та щоденна інтелектуальна праця відкривають безмежні горизонти можливостей.
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.