Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 16:37:39

Сучасні стандарти в традиційному побуті: ніжинський ринок модернізується для безпеки, зручності і здоров’я населення

18.07.2018   09:48

17 липня жителі Ніжина, місцеві фермери і підприємці мають нове місце зустрічі — на ніжинському «коопринку» запрацював сучасний павільйон для торгівлі м’ясом.

Відкриття нового об'єкту торговельної інфраструктури — доволі значуща подія для повсякденного життя, мабуть, будь-якої компактної громади. А для Ніжина — міста, яке традиційно впродовж століть є одним із торговельних центрів Чернігівщини — також і символічна.

Учасниками принагідних урочистостей стали кількасот ніжинців, міський голова Анатолій Лінник, депутати міської ради, керівники ТОВ «Ніжинський коопринок» Юлія Галіч, громадськість, ЗМІ.

Разом із громадою на ніжинському ринку сьогодні був і голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч. Він привітав загал із відкриттям нового сучасного павільйону, оглянув його і поспілкувався з присутніми.

Керівник відзначив, що цей новий об’єкт торовельної інфраструктури відповідає всім необхідним державним стандартам, а отже створює умови для безпечної, якісної та зручної торгівлі продуктами фермерських господарств. Покупці можуть бути певні у їх якості, адже, перш ніж потрапити на продаж, уся продукція проходить якісні лабораторні дослідження і зберігається у відповідних умовах.

Міський голова Анатолій Лінник також привітав громаду з подією і зазначив, що на сьогодні товариством «Ніжинський коопринок» уже розроблено генеральний план розбудови й модернізації всіх решти приміщень.

А вже зараз до послуг ніжинців сучасний павільйон, обладнаний новим технологічним устаткуванням для торгівлі м’ясом. Зокрема, холодильними камерами, системами вентиляції і кондиціювання, в наявності сучасні столи з харчової нержавіючої сталі, а також електронні ваги, встановлені відеокамери і електричні знищувачі комах. Тут працює ветеринарно-санітарна лабораторія, яка проводить дослідження якості м’яса. Також покупці мають змогу перевірити відповідність вказаної продавцем ваги за допомогою контрольних вагів.

Після того, як була перерізана символічна червона стрічка, всі присутні змогли відвідати перший новий павільйон ніжинського ринку.


Прес-служба облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини