Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 00:32:21

Більше сотні жителів Чернігівщини отримали дотацію за утримання телят

30.06.2018   09:29Агенцiя

Заявки на отримання державної підтримки власники тварин подавали органам місцевого самоврядування до 1 травня. Наразі кошти надійшли в область – загалом понад 181 тисячу гривень за утримання 134 телят.

Найбільше таких домогосподарств у Сновському районі – 33, у Талалаївському та Ічнянському – по 9, у Корюківському і Новгород-Сіверському – по 8, у Сосницькому – 6, у Борзнянському – 5, у Варвинському, Коропському та Чернігівському – по 4, у Ріпкинському – 3, у Городянському, Менському і Носівському – по 2, ще по одному в Бахмацькому та Ніжинському районах.

Читати також: На Чернігівщині більше сотні людей подали заявки на отримання дотації за вирощування молодняка ВРХ

Крім того, за напрямом державної підтримки сільгосппідприємств галузі тваринництва  виділена спеціальна бюджетна дотація за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності.

Нагадаємо, що для отримання зазначеної дотації суб’єкти господарювання, які є юридичними особами, подають до 5 травня (станом на 1 січня) та до 1 жовтня (станом на 1 липня) до Міністерства аграрної політики та продовольства України необхідні документи. Комісія Мінагрополітики до 15 травня та до 15 жовтня формує реєстри суб’єктів господарювання, яким нарахована дотація. Не пізніше 5 червня та 5 листопада Міністерство спрямовує бюджетні кошти на рахунки сільгосппідприємств.

Так, у травні цього року до Міністерства аграрної політики та продовольства України подали заявки та відповідні документи 126 суб’єктів господарювання Чернігівщини. Кошти нараховані 120 з них.


За інформацією Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини