Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА
За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в травні 2018 р. в області становив 99,5%, в Україні – 100,0%.
На споживчому ринку області в травні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 1,2%. Найбільше (на 12% та 8,5%) подешевшали яйця та крупи гречані. На 1,1–7,7% знизилися в ціні безалкогольні напої, масло, сало, цукор, фрукти, овочі, сметана, сири та молоко.
Водночас на 3,7% подорожчали риба та продукти з риби, на 1,3% – хліб.
Тютюнові вироби зросли в ціні на 1,9%.
Вартість послуг автодорожнього транспорту знизилася на 1,7%, залізничного – на 0,9%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression