Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 19:15:51

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

15.02.2018   08:06Агенцiя

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в січні 2018 р. в області становив 101,7%, в Україні – 101,5%.

На споживчому ринку області в січні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,1%.

Найбільше (на 14,6% та 10,4% відповідно) подорожчали овочі та фрукти, на 1,2–3,4% – м’ясо та м’ясопродукти, риба та продукти з риби, макаронні вироби, хліб, масло, сметана, сири та кисломолочна продукція. Водночас сало стало дешевшим на 4,6%.

Ціни (тарифи) на утримання будинків та прибудинкових територій підвищилися на 7,9%, на каналізацію – на 1,5%, на холодну воду – знизилися на 2,0%.

Вартість поштових послуг зросла на 25,0%, Інтернету – на 8,4% та місцевого телефонного зв’язку – на 8,1%.

Паливо та мастила подорожчали на 3,1%.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини