Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 19:40:06

Джерела доходів населення області в ІІ кварталі 2017 року. ДОВІДКА

27.11.2017   08:10Агенцiя

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньомісячні сукупні ресурси (доходи) одного домогосподарства Чернігівської області у II кварталі 2017 р. порівняно з відповідним періодом 2016 р. зросли на 31% та становили 7110 грн.

У середньому еквівалентні доходи одного жителя області склали 3722 грн.
   
У структурі доходів середньостатистичної сім’ї Чернігівщини 83% становили грошові надходження, основною складовою яких залишаються оплата праці – 47% та пенсії – 20%.

Соціальні допомоги (включаючи готівкові і безготівкові пільги та субсидії) склали 12% бюджету домогосподарств. Значною підтримкою для жителів області є надходження від особистого підсобного господарства та самозаготівель, частка яких становить 8% усіх доходів, а також допомога від родичів та інших осіб грошима та продуктами харчування – 6%.

В Україні середньомісячні сукупні ресурси одного домогосподарства становили 7614 грн. Найвищі в країні середньодушові сукупні доходи, як і раніше, мали жителі м.Києва (4824 грн), що на чверть перевищувало аналогічний показник пересічного українця (3609 грн), а найнижчі – у жителів Житомирської області (3134 грн).


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини