Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 03:06:31

Оновлення контактної мережі для чернігівських тролейбусів: вперше за багато років

16.11.2017   12:33

Цього року комунальне підприємство "Чернігівське тролейбусне управління" вперше купуватиме стрілки (пристрої для розгалуження дротів) не для будівництва нових ліній, а для заміни існуючих там, де це найнеобхідніше.

У системі PROZORRO вже проведена тендерна закупівля 100 стрілочних вузлів. Сума закупівлі - близько  4 млн грн. Роботи з їх заміни розпочнуться вже наступного року.

Окрім того, з 2016 року, завдяки збільшенню фінансування КП «Чернігівське тролейбусне управління», вдалося розпочати дороговартісні роботи по заміні контактних мереж та кабельних ліній. За рік вдалося замінити рекордні 12 кілометрів мідного дроту.

Хоча новий дріт, арматура, спецчастини контактної мережі чи силовий кабель не помітні містянам, проте саме вони відіграють вирішальну роль у роботі всієї транспортної системи. До минулого року їх планове оновлення взагалі не проводилося, тролейбуси їздили по дротах 1964 року.

«На годиннику за 10 до опівночі. На вулиці Івана Мазепи працівники енергослужби тролейбусного управління вимикають живлення секції, звідки щойно виїхав останній на сьогодні тролейбус. Попереду у них всього трохи більше чотирьох годин часу та ціла котушка контактного дроту, котрий потрібно встигнути замінити.  Адже стабільна робота чернігівського тролейбусу - це не тільки нові електромашини, а й інфраструктура, котра не ремонтувалася десятиліттями та знаходиться у такому самому жалюгідному стані як і старі "рогатики"», - йдеться в сюжеті телеканалу «Дитинець», підготовленому спільно з КП «ЧТУ».

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини