Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 03:43:58

Завдяки реалізації інвестиційних проектів, фірма ТЕХНОВА безперебійно забезпечує теплом та гарячою водою чернігівців. ВІДЕО

07.11.2017   13:49Агенцiя

Ні для кого не секрет, що стан теплових мереж у Чернігові заслуговує особливої уваги. Це пов’язано в першу чергу з тим, що практично всі вони будувалися кілька десятиліть тому. Звичайно, що підтримці теплової артерії міста постачальники приділяють значну увагу, виконуючи перевірки та профілактики. Але подекуди ситуація потребує тільки повної заміни обладнання.

Так було з тепловою магістраллю по вулиці 1-ої Гвардійської Армії в Чернігові. Тут трубу довжиною 182 м було встановлено у 1974 році і останнім часом постійно спостерігалися часті пориви та проблеми з постачанням тепла і гарячої води мешканцям цієї вулиці.

На грудневій сесії 2016 року Чернігівська міська рада затвердила інвестиційну програму транспортування та постачання теплової енергії КЕП «Чернігівська ТЕЦ». А у 2017 році підприємство виконало її.

«Відповідно до інвестиційної програми кампанії «ТехНова» у 2017 році були проведені роботи по заміні теплової магістралі по вулиці 1-ої Гвардійської Армії. Згідно проекту замість старої 182 метрової труби, встановленої у 1974 році, встановлено попередньо ізольовану, яка забезпечить безперебійну та безаварійну подачу тепла та гарячої води до осель 7400 чернігівців», –  розповів генеральний директор ТОВ «ТехНова» Олексій Щербина під час відкритого обговорення, яке відбулося 6 листопада 2017 року у Чернігові.

Ця ділянка мала найбільшу кількість поривів та аварій за останні роки і тому, щоб не «латати дірки» провести повноцінну заміну старої труби на трубу із попередньою ізоляцією, яка виготовлена за сучасними технологіями. За його словами в результаті виконання програми не лише поліпшиться якість послуг, а і зменшаться втрати тепла на шляху від теплового пункту до споживача, та кількість ремонтних робіт.

Інвестиційна програма виконувалася за рахунок амортизаційних відрахувань підприємства, тобто за неї чернігівцям не доведеться сплачувати додатково. Вартість проекту – 1,6 млн. грн.

Як раніше повідомлялось, що в планах у кампанії «ТехНова» заміна всіх аварійних ділянок, оновлення міських теплові мережі, що дозволить зменшити втрати теплової енергії, витрати води, електроенергії та витрати на аварійні ремонти.

Останні новини Чернігівщини

 Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу

Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21

Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19

З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17

Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:33

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

17 березня: цей день в Україні і світі

17 березня: цей день в Україні і світі 09:30

День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression