Через сто років в селі на Чернігівщині оновиться школа
Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 20 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ВКФ “Аліде” на будівництво Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на 11 класів (144 учні) у с. Григорівка Бахмацького району. Вартість угоди склала 16,74 млн грн. Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”.
Згідно з тендерною документацією, роботи мають бути завершені в квітні 2012 року. Приміщення, в якому зараз знаходиться Григорівська загальноосвітня школа, було побудоване в 1905 році.
Засновником сумського ВКФ “Аліде” є мешканець м. Конотоп Юрій Нікіфоров.
http://nashigroshi.org/2011/10/28/cherez-sto-rokiv-v-seli-na-chernihivschyni-onovytsya-shkola/
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression