Зареєстрований ринок праці Чернігова в травні 2012 року. ДОВІДКА
За даними державної служби зайнятості, на кінець травня 2012 року на її обліку перебували 3,9 тис. незайнятих громадян міста, які шукали роботу, з них 96,8% мали статус безробітних.

Кількість зареєстрованих безробітних за місяць збільшилася на 1,2% та на кінець травня становила 3,7 тис. осіб.
Серед кожних десяти безробітних чотири раніше займали місця робітників, п`ять - посади службовців, решта не мала професійної підготовки.
Показник рівня зареєстрованого безробіття в м.Чернігові на кінець травня зафіксовано на рівні 2% населення працездатного віку.
За сприяння державної служби зайнятості в травні п.р. працевлаштовано 0,4 тис. мешканців міста. Серед працевлаштованих майже половину становили жінки.
Останні новини Чернігівщини
Викрадення майна на 1,4 млн грн: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо організованої злочинної групи крадіїв 13:47
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організатора злочинної групи.
Міська рада затвердила рішення, яке є ще одним кроком у напрямку будівництва житла для власників пошкоджених осель 13:46
23 голосами обранці під час 32-ї (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання підтримали рішення "Про затвердження комунальному підприємству "Чернігівбудінвест" Чернігівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо поділу".
В Чернігові поліцейські викрили роздрібного наркоторговця, який збував психотропні речовини шляхом «закладок» 13:44
Оперативники підрозділу по боротьбі з наркозлочинністю карного розшуку поліції Чернігівщини спільно з поліцейськими Чернігівського райуправління затримали 23-річного мешканця Чернігова після чергової партії забороненого «товару».

Піротехніки Чернігівщини вилучили 6 вибухонебезпечних предметів сучасної війни 13:42
Учора, 1 червня, розрахунки частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області відпрацювали 3 звернення та вилучили 6 вибухонебезпечних предметів.
Екскурсія до зоопарку, розваги та смаколики: профспілка поліції Чернігівщини організувала для дітей незабутнє свято 13:39
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей первинна профспілкова організація ГУНП в Чернігівській області Всеукраїнської профспілки Національної поліції влаштувала свято для дітлахів колег-спілчан. Малеча весело та активно провела дозвілля у Менському зоопарку.