Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 06:20:45

У вересні бюджети Чернігівщини поповнились на 613 мільйонів гривень

04.10.2017   14:56Агенцiя

Більше 613 млн.грн. сплачено податків платниками області до бюджетів усіх рівнів протягом вересня поточного року. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли у півтора рази.

До державного бюджету, зокрема, надійшло майже 296 млн.грн. До вересня минулого року спостерігається зростання сплачених сум на 89 відсотків або на 140 млн.гривень. Ріст надходжень відбувається за рахунок сплати боргу по рентній платі за користування надрами для видобування нафти та газу (на 55,5 млн.грн.), а також від збільшення надходжень податку на додану вартість (на 54 млн.грн.), податку на доходи фізичних осіб та військового збору (на 27 млн.грн.).

Місцеві бюджети усіх рівнів поповнились більше ніж на 317 млн.грн. податків та зборів. Фактичні надходження вересня минулого року перевищено на 30 відс. або на 74 млн.гривень. За рахунок надходжень податку на доходи фізичних осіб відбулось зростання  на 67 млн.грн., плати за землю - на 15 млн.грн. та єдиного податку - на 3 млн.грн.

Як і у попередніх місяцях, наповнення місцевих бюджетів в основному відбувається за рахунок сплати поточних зобов’язань. Відсоток всіх надходжень, самостійно сплачених платниками, складає 98,6. Водночас, від контрольно-перевірочної роботи та стягнення податкового боргу надійшло лише 4,5 млн. гривень.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Чернігівській області у вересні сплачено більше 278 млн. гривень. Рівень відповідного місяця минулого року перевищено на 44 відс. або на 85 млн.грнивень. Це відбулося за рахунок підвищення рівня мінімальної заробітної плати та вжитих фіскальною службою заходів стосовно неплатників по залученню їх до сплати податків.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини