Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 19:14:25

Чернігівська митниця забезпечила бюджетні надходження на суму понад 3,4 млрд. гривень

27.09.2017   09:43Агенцiя

За вісім місяців Чернігівською митницею ДФС до бюджету спрямовано понад 3,4 млрд. грн., що на 427 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року.

У митниці повідомили, що найбільше платежів сплачено при митному оформленні мінеральних добрив (1 432 642,9 тис.грн.), тютюнової сировини (218 254,4 тис.грн.), вугілля кам’яного  (139 008,5 тис.грн.), пневматичних гумових шин (133 875,4 тис.грн.), тракторів (99  580,6тис.грн.), тютюну промислового виробництва (90 952,9 тис.грн.), а також пива солодового, паперу та картону, фільтропаличок і джгуту ацетатного.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини