Місцеві бюджети області за січень-серпень поповнилися на 3,1 мільярда гривень
Про це повідомляють у Департаменті фінансів облдержадміністрації. До загального фонду надійшло майже 2,7 мільярда гривень (бюджетні призначення виконані на 109,7%), до спеціального — 446,5 мільйона.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 875,9 мільйона гривень, або на 39%. У тому числі доходи загального фонду зросли на 679,2 мільйона гривень.
Податку на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, за 8 місяців цього року отримано в сумі понад 1,5 мільярда гривень. Це на 474,2 мільйона більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Бюджетні призначення виконані на 109,1%.
Податок на нерухоме майно в частині плати за землю склав 427,7 мільйона гривень (111,9% до плану). У порівнянні з січнем-серпнем попереднього року надходження зросли на 80 мільйонів, або на 23%.
В області проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці. Так, у серпні в бюджетах районів, об’єднаних територіальних громад і міст обласного значення на ці потреби направлено близько 77% усіх видатків, загалом на захищені статті — понад 90%.
Проте станом на 1 вересня заборгованість із виплати заробітної плати все ж становила 13,6 мільйона гривень. Це зумовлено обмеженістю в окремих місцевих бюджетах власних доходів, загальною незбалансованістю бюджетів. Ще одна причина — обсяги освітньої й медичної субвенцій, додаткової дотації з держбюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я не враховують реальну потребу в коштах на здійснення видатків. Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету.
Останні новини Чернігівщини
Поліція затримала зловмисника за стрілянину у Чернігові 11:28
Вчора ввечері до поліції надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста лунають постріли, ймовірно, з автоматичної зброї. Інформація про постраждалих не надходила.
Співпраця заради результату 11:25
«Ми робимо все, щоб кожна людина відчула, що служба зайнятості поруч – незалежно від того, чи це шукач роботи, чи роботодавець, – сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочої поїздки на Ічнянщину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
25 листопада: цей день в Україні і світі 09:23
День 1371 Російська агресія - Day 1371 Russian aggression
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.