Фінансові результати великих та середніх підприємств м. Чернігова. ДОВІДКА
За даними фінансової звітності, великі та середні підприємства м.Чернігова (крім підприємств сільського господарства, банків та бюджетних установ) у січні–червні 2017 р. отримали прибутковий фінансовий результат (сальдо) до оподаткування в сумі 261,6 млн.грн (у січні–червні 2016 р. – 147,4 млн.грн прибутку).
Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 61%, отримано 409,4 млн.грн прибутку. Найбільший прибутковий фінансовий результат одержали підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, машинобудування.
Із загальної кількості підприємств 39% мали збитки на суму 147,8 млн.грн. Значні обсяги збитків отримали підприємства промисловості, будівництва, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.