Від фізичних осіб надійшло майже 24 млн.грн. земельного податку
За інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб, за перше півріччя поточного року надійшло від фізичних осіб майже 24 млн.грн. земельного податку.
Це більш як на 4 млн.грн. перевищує аналогічний період минулого року.
Збільшення надходжень зумовлені застосуванням коефіцієнтів індексації при обчисленні податкових зобов’язань, деяким збільшенням встановлених місцевими органами самоврядування ставок податку та проведенням нормативно-грошової оцінки землі.
Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує громадян області, що при виникненні питань зі сплати земельного податку за 2017р. необхідно звертатися із наявними документами до податкової інспекції. Зокрема, мешканцям м. Чернігова слід звернутись до Чернігівської ОДПІ за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.