Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 14:03:08

Призначення місцевих бюджетів за січень-травень перевиконані

16.06.2017   11:14Агенцiя

За оперативними даними, за 5 місяців цього року доходи місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) склали понад 1,84 мільярда гривень. Зокрема до загального фонду надійшло майже 1,6 мільярда гривень, що дозволило виконати бюджетні призначення на 114,9%.

Спеціальний фонд поповнився майже на 250 мільйонів гривень.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 529,6 мільйона гривень, або на 40,4% (зростання по загальному фонду — на 433,6 мільйона гривень, по спеціальному — на 96 мільйонів).

Податок на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, за 5 місяців склав майже 899 мільйонів гривень. Таким чином показники аналогічного періоду 2016 року перевищені на 274,5 мільйона гривень, або на 44%. Бюджетні призначення звітного періоду за цим податком виконані на 112,1%.

Податку на нерухоме майно в частині плати за землю надійшло 239,3 мільйона гривень (116,1% до плану). У порівнянні з січнем-травнем минулого року надходження зросли на 52,4 мільйона гривень, або на 28,1%.

За 5 місяців на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам установ бюджетної сфери направлено понад 1,9 мільярда гривень.

 
За інформацією Департаменту фінансів Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини