Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 16:12:43

Торгова мережа підприємств Чернігівської області у 2011 році. ДОВІДКА

25.05.2012   06:35

За даними державних статистичних спостережень, станом на 1 січня 2012 р. в складі підприємств (юридичних осіб), що здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі та ресторанного господарства в області, налічувалось 1529 магазинів, 247 кіосків та 150 автозаправних станцій, включаючи АГНКС, 583 заклади ресторанного господарства (їдальні, кафе, ресторани, бари тощо).

Проти 2010 р. загальна кількість об’єктів роздрібної торгівлі в області скоротилась на 4,1%, мережа ресторанного господарства – на 4,6%.
За спеціалізацією переважали продовольчі магазини (67% від загальної кількості), з них 98% – з універсальним асортиментом товарів, 2% – спеціалізовані.

Серед непродовольчих магазинів 91% – це спеціалізовані, з яких 72% становили аптеки, аптечні пункти та магазини оптики.
Станом на 01.01.2012 р. за місцем розташування, як і рік тому, більше половини (52%) магазинів області знаходилися в міських поселеннях. При цьому торгова площа в розрахунку на один міський магазин за рік збільшилася і становила 142 м2, на один сільський – 99 м2.

Із загальної кількості об’єктів ресторанного господарства 58% розташовані в міських поселеннях, решта (42%) – у сільській місцевості.
Забезпеченість населення області мережею роздрібної торгівлі в розрахунку на 10 тис. осіб на кінець 2011 р. перевищила загальноукраїнський показник і склала 18 об’єктів (в Україні – 14).

Забезпеченість населення об’єктами ресторанного господарства в області, як і в цілому по Україні, становила 5 одиниць.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини