Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 16:18:44

Чернігівські аграрії придбали техніки на сто вісімдесят мільйонів гривень

27.10.2011   11:15Агенцiя

Сільгоспвиробники Чернігівської області за дев’ять місяців 2011 року придбали сільськогосподарської техніки на 181,5 мільйона гривень. Про це з посиланням на оперативну інформацію повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Всього придбано 453 одиниці техніки – це трактори, вантажівки, комбайни, косарки, жниварки, доїльне обладнання, обладнання для утримання великої рогатої худоби та свиней тощо. На закупівлю іноземної сільськогосподарської техніки витрачено понад 143 мільйони гривень, а на придбання вітчизняної – 38 мільйонів.

Найбільше закуплено тракторів (102 одиниці), ґрунтообробної (61 одиниця) та посівної (51 одиниця) техніки. Також у цьому році аграрії активно закуповують вантажівки (27 одиниць), зернозбиральні комбайни (22 одиниці) та обладнання для утримання ВРХ (21 одиниця).

Найбільше коштів на закупівлю сільськогосподарської техніки витратили сільгоспвиробники Бобровицького району – понад 39 мільйонів гривень, а також Чернігівського і Прилуцького – 24 та понад 17 мільйонів гривень відповідно.

Жодної одиниці техніки за дев’ять місяців цього року не придбано сільгоспвиробниками Сосницького району.

Довідка.
Наразі три чверті всієї техніки, що працює в аграрній галузі Чернігівщини, потребує заміни через відпрацювання амортизаційних термінів. Протягом останніх років обсяги коштів, які витрачаються на закупівлю техніки в сільському господарстві, поступово зростають. Так, у 2007 році аграрії області придбали сільськогосподарської техніки на 146 мільйонів гривень, у 2008-му – на 221 мільйон гривень, у 2010-му – на 248 мільйонів грн.
 

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини