Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 жовтня, 23:31:23

Заробітна плата в області в березні 2017 року. ДОВІДКА

05.05.2017   12:57Агенцiя

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в березні 2017 року зросла на 10% та становила 5358 грн. (в Україні – 6752 грн.). Це в 1,7 раза вище мінімальної заробітної плати (3200 грн.) та на 38% – ніж рік тому.

Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) в березні 2017 року збільшилася проти попереднього місяця на 8,5%.
Найвищий рівень оплати праці зафіксовано в м.Києві (11010 грн.), найнижчий – у Чернівецькій (5136 грн.) та Тернопільській (5151 грн.) областях.

Найбільше нараховано працівникам добувної промисловості
і розроблення кар'єрів (7773 грн.), зайнятим у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (7559 грн.), транспорті (7131 грн.), виготовленні виробів із деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (6679 грн.),  складському господарстві та допоміжній діяльності у сфері транспорту (6657 грн.), виробництві коксу та продуктів нафтоперероблення (6604 грн.).

Водночас найменше отримали працівники поштової та кур’єрської діяльності, а також зайняті у виробництві меблів, іншої продукції, ремонті й монтажу машин та устатковання.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини