На Чернігівщині на одне робоче місце претендують 8 безробітних
Протягом І кварталу 2017 року на Чернігівщині за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості звернулося 7,7 тис. громадян.
Всього перебувало на обліку та отримувало соціальні послуги 20 тис. осіб – на 10% менше в порівнянні з минулорічним показником. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.
Водночас в банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 9 тис. вакансій, 74,5% з яких укомплектовано службою зайнятості.
За звітний період працевлаштовано 3,4 тис. безробітних. Зокрема, на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування взято на роботу 122 особи.
Крім того, набували нових професій та підвищували кваліфікацію 1,8 тис. безробітних.
При нестачі вільних робочих місць дієвою формою матеріальної підтримки безробітних є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. У січні-березня 2017 року до участі в них залучено 1,4 тис. безробітних.
Станом на 1 квітня в області налічувалось 13,3 тис. безробітних, що на 10% менше, ніж рік тому. На кожну вакансію претендувало 8 шукачів роботи (торік – 9).
Валентина Федусь
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.