Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 18:31:35

Експорт збільшився майже на 40%, імпорт - на 1,9%

19.05.2012   12:02Агенцiя

У системі зовнішньоекономічних відносин Чернігівщини з країнами Європи важливе місце належить торговельній діяльності.

У січні–березні 2012р. в зовнішній торгівлі товарами області брала участь 31 європейська країна. Частка їх в експорті області склала 21,9%, в імпорті – 34,1%.

Обсяг експорту товарів до країн Європи у січні–березні 2012р. становив 25,7 млн.дол. США, що на 39,9% більше, ніж рік тому, імпорту – 38,7 млн.дол. США (на 1,9% більше).
В експорті до європейських країн 83% товарів припадали на Польщу, Іспанію, Німеччину, Румунію, Портуґалію та Італію.

Найбільшим попитом користувалися зернові культури, взуття, насіння та плоди олійних культур, олії рослинного походження, деревина й вироби з неї, електричні машини, одяг текстильний.

В імпорті з країн Європи 79% займали товари з Німеччини, Італії, Бельґії, Великої Британії, Болгарії, Польщі, Нідерландів та Австрії.

Імпортні надходження формували переважно папір та картон, полімерні матеріали, пластмаси, продукція хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості, тютюн, текстиль, алкогольні і безалкогольні напої та оцет, котли, машини, недорогоцінні метали та вироби з них.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини