Щільність автодоріг із твердим покриттям на Чернігівщині – 226,4 км на 1000 кв.км території
Територією Чернігівської області проходять 10 автодоріг державного значення. Дорогами Чернігівщини здійснюються міждержавні перевезення через 5 пунктів пропуску з Росією та Білоруссю. З дорогами на території області співпадають 10 туристичних маршрутів.
Протяжність мережі автодоріг загального користування на 1 січня 2011 р. становила 7717,1 км, що складає 4,6% протяжності автодоріг України, у тому числі з твердим покриттям – 7221,9 км (93,6% загальної протяжності), решта – 495,2 км (6,4%) грунтові дороги.
Дороги державного значення складають 16,4% (1186,5 км) протяжності автомобільних доріг із твердим покриттям.
Щільність автодоріг із твердим покриттям в області – 226,4 км на 1000 кв.км території. У середньому в Україні цей показник становить 274,7 км автодоріг на 1000 кв.км. Серед районів області найбільша щільність автомобільних доріг із твердим покриттям у Талалаївському (299,4 км) та Варвинському (284,6 км) районах.
Станом на 1 січня 2011 р. на автодорогах загального користування області налічувалося 502 штучні споруди (мости і шляхопроводи) загальною протяжністю 16801 погонний метр.
Кількість об’єктів дорожнього сервісу в порівнянні з попереднім роком не змінилася. На дорогах області станом на 1 січня 2011 р. налічувалося 1191 автобусна зупинка, 1074 автопавільйони, 150 місць для стоянки і відпочинку учасників дорожнього руху, 115 туалетів, 65 пунктів харчування (ресторанів, їдалень тощо), 57 автозаправних станцій, 27 придорожніх криниць та джерел питної води, 10 пунктів технічного обслуговування та 7 готелів, мотелів, кемпінгів.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною