Турбота про літнє оздоровлення дітей
Днями, у Чернігові, в приміщенні виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, відбулася нарада за участю директорів міської і міжрайонних виконавчих дирекцій відділення та керівників дитячих закладів оздоровлення області, на якій було розглянуто ряд питань, у тому числі: про фінансування оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду в 2012 році та про підсумки виконання бюджету обласного відділення Фонду за І квартал 2012 року.

Основну увагу керівників робочих органів відділення та закладів оздоровлення було зосереджено на необхідності спрацювати так, щоб жодна копійка не повернулася у вигляді економії статті видатків передбачених для оздоровлення дітей. На поточний рік в бюджеті відділення передбачено 6,3 млн. грн. для фінансової участі в дитячій оздоровчій компанії. В середньому на зміну передбачається 37 грн. на один людино-день в межах граничних витрат для харчування та 3 грн. на культмасове і медичне обслуговування. Сумарно 40 грн. на день. Це є позитивом для закладів, оскільки дозволяє всі витрати, в тому числі на харчування, проводити в середньому на зміну. Одночасно, правлінням відділення Фонду дозволено проводити часткове фінансування оздоровчої зміни не менше 14 днів.
На нараді йшлося і про шляхи досягнення виконання планів оздоровлення дітей влітку поточного року. Для цього необхідно відпрацювати всі шляхи залучення коштів Фонду для фінансування оздоровчого процесу. Це можливо або через роботодавців, які займаються оздоровленням дітей своїх працівників, або шляхом фінансування безпосередньо оздоровчих закладів на підставі укладених угод. Для закладів – це найбільш вигідний механізм. Водночас необхідно вжити спільних заходів для забезпечення фінансової участі Фонду в оздоровленні кожної дитини, що буде відпочивати в таборах області та реалізації запланованих графіків їх роботи. Директорам робочих органів відділення треба переглянути заплановані шляхи реалізації оздоровчої кампанії в частині використання потужностей місцевих таборів, керівникам закладів оздоровлення докласти зусиль для того, щоб реальна потужність закладів максимально наближалась до фактичних результатів, у тому числі при фінансовій підтримці відділення Фонду. Окрім того, збільшення середньої тривалості оздоровчої зміни (в окремих таборах до 21 – 22 днів) веде до подорожчання путівок, що не завжди виправдовує себе. Адже всім очевидно, що основний інвестор в оздоровленні дітей є їх власні батьки. Тому, при зміні у 21 день батькам доведеться сплатити 1800 грн. і навіть більше. Це явно не підйомні кошти. Отже, керівникам окремих закладів оздоровлення варто було б переглянути тривалість змін в бік зменшення.
В ході обговорення питання учасники наради обмінялися думками та внесли пропозиції щодо шляхів покращення роботи по оздоровленню дітей області влітку поточного року.
Нарада пройшла під головуванням директора виконавчої дирекції Савича П.І., який і підвів підсумки наради.
Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування
з тимчасової втрати працездатності
Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03
Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.
Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00
Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56
Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54
У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49
ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION