Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 06:16:29

У січні зросла реєстрація безробітних

15.02.2017   07:30Агенцiя

Протягом січня 2017 року лави безробітних в області поповнили 3,3 тис. осіб, що на 30% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Ріст реєстрації відбувся у всіх районах області, крім Бахмацького та Корюківського.

Всього протягом січня поточного року на обліку в центрах зайнятості перебували та отримували послуги 15,7 тис. безробітних – на 16 % менше, ніж рік тому.

До активних програм сприяння зайнятості залучено 1,3 тис. осіб. Зокрема, 689 безробітних працевлаштовано, 444 - проходили професійне навчання, 143 - брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 лютого 2017 року  в області налічувалось 13,8 тис. офіційно безробітних громадян, що на 18% менше, ніж на цю дату рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 11 осіб проти 23 торік.


Інформацію підготувала Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини