Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 листопада, 21:03:53

Чернігівська митниця у січні поповнила бюджет на 321 млн. грн.

07.02.2017   12:42Агенцiя

Протягом січня поточного року Чернігівською митницею ДФС перераховано до держбюджету понад 321 млн. гривень.

У митниці повідомили, що порівняно з січнем минулого року перераховано більше на 62,3 млн. гривень. 

Відповідно до грудня  надходження зросли майже на 13 млн. гривень. 
Основними бюджетоформуючими товарами у січні були мінеральні добрива, пневматичні гумові шини, трактори, некрейдований папір, тютюнова сировина.

З метою забезпечення повноти надходжень митних платежів до бюджету діяльність митниці була спрямована на забезпечення контролю за повнотою оподаткування товарів при митному оформленні.

Здійснювався щоденний моніторинг митних оформлень, проводились робочі зустрічі з представниками основних бюджетоформуючих підприємств з метою залучення додаткових резервів.

Завдяки цим заходам додаткові надходження до бюджету склали 5,5 млн. гривень.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини